دانش آموزان دبستان دخترانه سما (۱) بوشهر در همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک به مناسبت هفته نیروی انتظامی شرکت کردند.
هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردان غیوری که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وقفه آنان زمینه ساز استقرار سالمت اجتماعی و امنیت جامعه اسالمی است . این هفته فرصت مناسبی برای افزایش الفت و همدلی میان آحاد مردم و پلیس است.
به گزارش روابط عمومی ، همایش طلایه داران فرهنگ ترافیک به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، فرمانده نیروی انتظامی استان ، مدیریت عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان و شهردار شهر بوشهر برگزار شد.
در این همایش فرمانده نیروی انتظامی استان به مناسبت فرارسیدن هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به عنوان اصلی ترین نهاد حفظ کننده نظم و امنیت اجتماعی که بیشترین سطح ارتباط و تعامل را با عناصر، گروه ها و اقشار اجتماعی دارد، بیش از هر سازمان و نهادی نیازمند شناخت، آشنایی و در نهایت همراه سازی و جلب حمایت افکار عمومی در راستای اجرای ماموریت های ذاتی خویش می باشد و در این راه با ایثار و فداکاری فرزندان میهن اسلامی در راستای اعتلای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برقراری نظم و امنیت در شهرها، روستاها، جاده ها و مرزها همواره در مبارزه با مجرمان، اخلالگران و قانون شکنان بوده و شهدای گرانقدری را تقدیم اسلام نموده است.
در پایان ازتمامی دانش آموزان با اهدای هدایا تقدیر شد..


0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *