مراسم یادبود سردار شهید سلیمانی در مجتمع آموزشی دخترانه سما عالیشهر
به گزارش روابط عمومی سما ، مراسم یادبود و عزاداری سردار شهی قاسم سلیمانی صبح امروز (یکشنبه ۱۵ دی ماه) با حضور پاسدار مدافع حرم قاسم مظفریان در مجتمع آموزشی دخترانه سما عالیشهر برگزار شد.
قاسم مظفریان در مراسم یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با ابراز تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار کرد:« همه بزرگواران و همکاران حاضر در این مراسم ، یک دل و یکصدا و همراه در جهت تکریم شخصیت بزرگی حضور یافتید که معتقدانه جان و مال خود را برای احقاق ذات حق تعالی نثار کرد.»
وی با قرائت آیه ای قرآن در ارتباط با شهادت سردار قاسم سلیمانی عنوان کرد : خداوند در این آیه تأکید می کند که انسانهای مومن و شرافتمندی که جان و مال خود برای ذات حق تعالی معامله می کند ، معامله کرده و به این انسانها در این معامله بهشت را تقدیم می کند.
پاسدار مدافع حرم با تشریح هدف خلقت و چگونگی شناخت خالق از مسیر شناخت خود ، بیان داشت ، این شناخت را سردار سلیمانی به خوبی درک کرده بود ، دریافت بود چگونه می تواند این راه را نیز برای دیگران هموار کند تا دیگران نیز به حقیقت برسند.
وی خاطرنشان کرد :« دشمن بداند امثال شهید سردار قاسم سلیمانی باز هم در این سرزمین رخ می نمایند البته شاید بروز و ظهور چنین شخصیتی بسیار نادر و دست نیافتنی باشد.


0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *